.
Bilim Yönetim ve Kültür Platformu Ab Brüksel Temsilciliği GENCeARTI Projesi      Google haritasında neredeyiz?      0(242) 243 10 93 - 247 10 33  Fax: 0(242) 243 10 93       Aidatınızı kredi kartıyla ödeyebilirsiniz

Öneri ve eleştirilerinizi bizimle paylaşın Fikrinizi Paylaşın

 

Bizi İzleyin

   


Yerel Seçimler için ADAYLIK BAŞVURUSU 30 ARALIKTA BİTİYOR... Yazdır e-Posta
Pazartesi, 22 Aralık 2008 18:44

 

CHP Genel Sekreterliği'nden yayınlanan genelge uyarınca 29 Mart yerel seçimlerine adaylık başvurusu 30 Aralık Salı günü saat 17.00'de sona erecektir.

 

 

Aday adaylarından istenecek belgeler CHP Muratpaşa İlçe Başkanlığı’ndan bir dosya ile alınacaktır. Muratpaşa Belediye Başkan aday adaylığı için 3750 YTL, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı için, Genel Merkez adına 1500 YTL ödenti ödenecektir. Kadın adaylar % 30, Engelli adaylar % 50 indirimli ödenti yapacaklardır.

 

Muratpaşa İlçesi Belediye Başkan aday adayları ve Belediye Meclis Üyeleri ve de İl Genel Meclis Üyesi aday adayları, CHP Muratpaşa İlçesi Başkanlığı’na başvurmaları gerekmektedir.

 


 

Bu sayfayı paylaş...

 

Başkanın Mesajı

Ercan ERKAN ile

daima ileriye...

 

BAŞKANIN MESAJI
Muratpaşa Belediye Başkanığına tekrar Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını diktikten sonra hedefimiz Cumhurbaşkanlığı seçimi. Ancak seçim sürecini değerlendirmek, eksik ve hatalarımızı sorgulamak ve yeni bir seçimde neler yapabileceklerimizi konuşmak amacıyla 50 mahallede tüm üyelerin çağrılmasıyla MAHALLE DANIŞMA toplantıları yaptık. Söz alıp eleştiren, çözüm öneren, yargılayan, cesaret veren tüm üyelerimize teşekkür ederim. Onların katkı ve eleştirileriyle daha iyi hizmet etmeye çalışmaya devam edeceğiz.

Şimdi hedefimiz kurduğumuz mahalle yönetimlerinin belirleyeceği temsilcilerle İLÇE MAHALLE DANIŞMA toplantılarını yaparak yol haritamızı belirlemek.

Seçmen listeleri 2-9 Temmuz tarihlerinde askıya çıkacak. Komşularınızın kontrol etmesini de sağlamanızı dilerim.

Sandıklara sahip çıkmak için görev almanızı bekliyoruz. AKP li bir Cumhurbaşkanının seçilmemesi için omuz omuza daha çok çalışmalıyız.

Sevgi ve Saygılarımla.

Site Üyeliğiİmzanın Gücü


Kimler Sitemizde

Şu anda 9 konuk çevrimiçi
bottom

Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa İlçe Başkanlığı
İsmetpaşa Cad. Hüseyin Atmaca İşh. Kat:2 No:3
Muratpaşa / ANTALYA
Tlf: 0(242) 243 10 93 - 247 10 33 Fax: 0(242) 243 10 93

E-mail iletişim adreslerimiz:
chpmuratpasa@chpmuratpasa.org
info@chpmuratpasa.org
secim@chpmuratpasa.org

© 2014,
Bilgi-KENT Tasarım
CHP Muratpaşa İlçe Örgütü resmi sitesidir, her hakkı saklıdır.